PDF KİTAPLARIM

FRANSIZCA DİLBİLGİSİ PDF KİTAPLARIM

Fransızca ek-kitaplarımın içerikleri ( Pdf kitaplar ):

Temel , Orta, ileri seviye dilbilgisi konularıkonuları, Fransızcada tüm zamanların özeti, Fransızca Kısa Hikayeler, Fransızca Kelimeler Kitabı ( Livre de Vocabulaire en Français A1 ). Bu kitaplar PDF formatında SHOPIER Mağazasında satıştadır.

PDF KİTAPLARIMI NASIL SATIN ALABİLİRSİNİZ ?

Kitaplarımın satıldığı mağazaya aşağıdaki bağlantı sayesinde erişebilirsiniz. Hangi kitabı beğendiyseniz alabilirsiniz. Sistem sadece Türkiye’de yaşayanlara satış yapmaktadır. Satın alanlara otomatik bir mail geliyor, o maildeki bağlantı sayesinde kitaplarını indirebiliyorlar. Kitabı satın alırken email adresinizi doğru girin ve kitabı indirmeniz için gelen bağlantıya tıklayıp hemen indirin. Link 15 gün sonra geçersiz hale geliyor.

Yurt dışında yaşayanlar bana beğendikleri kitapları email ile yazdıklarında kendilerine email ile gönderiyorum (email adresim: aykutyavuzlaw@gmail.com. Ödemenin yapılacağı Banka Hesap bilgilerimi ( İBAN numaramı ) de gönderiyorum. Türkiye’de yaşayan yakınları da onlar adına alıp kendilerine gönderebilir ( Şimdilik Sistem yabancı kredi kartı kabul etmiyor. Belki ilerde çok talep gelirse o imkan da getirilir )

Kitaplarımın satıldığı mağazanın bağlantısı : FRANSIZCA KİTAPLARIM

Not: Kitaplarımla ile ilgili bilgiler ürün açıklama kısmındadır, hepsini inceleyebilirsiniz. Fransızca Kelime Havuzu kitapları devam edecek ve A2,B1,B1,C1,C2 seviyeleri için olacaktır.

Blog yazılarımın tamamını okumak istersen: www.yavuzaykut.com

pdf fransızca ders notları

Post a comment