HUKUK ALANINDAKİ HİZMETLERİM

Avukat Aykut Yavuz olarak çalışmalarımda aşağıdaki alanlarda hizmetler sunmaktayım:

  1. Yabancılar Hukuku: Deport Avukatlığı, Sınır dışı etme kararı alınan yabancıların davaları, İdari Gözetim altında tutulan Yabancıların Davaları, Yabancıların ikamet işlemleri, Yabancıların Türk vatandaşlığı başvuru süreçlerini takip etmek, yabancıların Türkiye’de taşınmaz edinimi, ikamet izni başvuruları, çalışma izni başvuruları, yabancı mahkeme kararlarının Türkiye’de tanınması gibi yabancılar hukuku konusunda hukuki destek sağlamak.
  2. Ceza Hukuku: Ceza davalarında savunma yapmak, müşteki veya sanık olarak temsil etmek ve ceza hukuku konusunda danışmanlık sağlamak.
  3. Fransa’da yaşayan Türklerin Fransız vatandaşlığı başvuru süreçlerini takip etmek, diğer resmi kurumlarla ilgili yazışmalarında danışmanlık sağlamak.
  4. Aile Hukuku: Boşanma davaları, yardım nafakası davaları, tedbir nafakası, yoksulluk nafakası gibi aile hukuku konularında hukuki danışmanlık ve temsil hizmetleri sunmak.Uluslararası Ticaret Hukuku: Dış ticaret hukuku ve dış ticaret danışmanlığı konularında hukuki destek sağlamak, sözleşmelerin hazırlanması, uluslararası ticaret hukuku konusunda danışmanlık yapmak.
  5. Gayrimenkul Hukuku: Gayrimenkul alım-satım, kira, tapu işlemleri, tapu iptali davaları gibi gayrimenkul hukuku konularında hukuki danışmanlık ve temsil hizmetleri sunmak.
  6. Sözleşmeler Hukuku: Türkçe, Fransızca ve İngilizce dillerinde sözleşme hazırlamak, sözleşme analizi yapmak ve sözleşme konularında danışmanlık sağlamak.
  7. Miras Hukuku: Miras davalarında danışmanlık ve temsil hizmetleri sunmak, mirasçılık belgesi düzenlemek, miras paylaşımı konusunda danışmanlık sağlamak.
  8. İcra/İflas Hukuku: İcra ve iflas hukuku konularında alacaklı veya borçlu olarak danışmanlık ve temsil hizmetleri sunmak, icra takipleri yapmak, iflas başvuruları konusunda danışmanlık sağlamak.

Yukarıda belirtilen hukuk alanlarında yardıma veya danışmanlığa ihtiyacı olanlar, benimle iletişime geçebilir. Hukuk ile ilgili web sayfamı ziyaret etmek isteyenler bağlantıya tıklayabilirler : https://yavuzlegal.com/hizmetlerim/

Av. Aykut Yavuz

Whatsapp: 0090 552 202 16 11

Avukat – Attorney at Law- Avocat.

( Fransızca bilen Avukat, Avocat Francophone en Turquie )

iletişim: aykutyavuzlaw@gmail.com

instagram: aykutyavuzlaw

Aykut Yavuz Kim ?

Avocat Aykut Yavuz – Conseils Juridiques et Solutions

Aykut Yavuz, en tant qu’avocat expérimenté, offre des conseils juridiques et des solutions à ses clients. Aykut Yavuz, qui a une vaste expertise juridique, répond aux divers besoins juridiques de ses clients en leur fournissant des services juridiques professionnels et efficaces.

L’avocat Aykut Yavuz travaille dans le domaine des problèmes de deportation des étrangers. Avec une large expérience dans le domaine juridique, Aykut Yavuz propose des services de conseil juridique, de litige et de médiation aux entreprises et aux particuliers. Il apporte son soutien à ses clients dans des domaines tels que le droit commercial, le droit des sociétés, le droit du travail, le droit immobilier, le droit de la famille, le droit pénal, et bien d’autres.

Aykut Yavuz comprend les besoins juridiques de ses clients et propose des solutions juridiques personnalisées pour les particuliers et les entreprises. Son approche professionnelle, ses solutions rapides et efficaces lui ont permis de gagner la confiance de ses clients.

Sur le site web www.yavuzaykut.com, vous pouvez accéder à des informations telles que les domaines d’expertise, l’expérience, les références et les coordonnées d’Aykut Yavuz. Vous pouvez également accéder aux articles de blog et aux actualités juridiques actuelles via le site web.

Si vous recherchez un conseiller juridique fiable pour vos problèmes juridiques, Aykut Yavuz vous offre des services juridiques professionnels et efficaces. Vous pouvez contacter Aykut Yavuz ( email: aykutyavuzlaw@gmail.com ) pour vos besoins juridiques.”

Maitre Aykut YAVUZ

Email: aykutyavuzlaw@gmail.com

Web: www.yavuzlegal.com