E-KİTAPLARIM

Pratik, akılda kalıcı, hızlı şekilde bazı konuları tekrar edebilmeniz için akıllı telefonunuzda, Tabletinizde ve elinizin altında bulunması açısından faydalı olabilecek e-kitaplar hazırladım. E-kitaplarım ( temel seviye ve orta seviye ) Not Pazarı platformunda pdf olarak mevcuttur. Fransızca Orta Seviye Dilbilgisi konularını içeren e-kitabım aynı zamanda Google Play Ekitaplarda mevcut, Android ve IOS yazılımlı tüm cihazlardan okunabiliyor. Tüm linkleri aşağıda sizlere sundum:

E-KİTAPLARIMI NOT PAZARI PLATFORMUNDAN NASIL SATIN ALABİLİRSİNİZ ? ( DİKKATLİ OKUYALIM ! ):

E-kitaplara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. websitesine girip Kaydol yazan yerden kayıt ( https://notpazari.com/giris-yap) olmanız gerekmektedir ( basit bir işlem) sonra aşağıdaki linkler sayesinde E-kitabı satın alındıktan sonra, bilgisayar üzerinden erişim sağlıyorsanız; sağ üst tarafta bulunan “Hesabım” butonuna tıklıyorsunuz, telefon üzerinden erişim sağlıyor iseniz; ekranı yukarı kaydırınca aşağıda bulunan “Hesabım” butonuna tıklıyorsunuz. Tıkladıktan sonra siparişlerim butonuna tıkladığınız vakit satın alınan ekitaba erişim sağlayabilirsiniz. 

Fransızca Temel Seviye Dilbilgisi E-kitabını ( 48 SAYFA ) satın almak isteyenler bu linke tıklayabilir:https://notpazari.com/urun-profil/556

BU KİTABI KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM ! Fransızca Temel Dilbilgisi Türkçe Açıklamalı ( 83 SAYFA) ve temel seviyenin tüm konularını yalın bir dille anlatan bu kitabı satın almak isteyenler bu linke tıklayabilir:

https://notpazari.com/urun-profil/571

Fransızca Orta Seviyesi Dilbilgisi E-kitabını ( 75 SAYFA )satın almak isteyenler bu linke tıklayabilir: https://notpazari.com/urun-profil/558

E-KİTABI SATIN ALINDIKTAN SONRA NASIL İNDİRİLECEK ?

E-kitabı satın aldıktan sonra online olarak satın aldığınız hesap üzerinden erişebilirsiniz. Ürüne erişebilmeniz için telefondan giriyorsanız; www.notpazari.com‘a hesabınızla giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra ekranı yukarı kaydırınca aşağıda “Hesabım” butonuna tıklayacaksınız. Tıkladıktan sonra karşınıza çıkan butonlardan “siparişlerim” butonuna tıklayacaksınız. Son olarak ekranı yan çevirirseniz satın aldığınız materyali indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

GOOGLE PLAY ‘DE YAYINLANAN E-KİTAPLARIM İLE İLGİLİ ( ANDROID VE IOS İÇİN)

E-KİTAPLARIMI GOOGLE PLAY’DEN SATIN ALMAK İSTEYENLER İÇİN:

FRANSIZCA TEMEL SEVİYE DİLBİLGİSİ E-KİTABIMI GOOGLE PLAY’DEN BU BAĞLANTI SAYESİNDE SATIN ALABİLİRSİNİZ :https://play.google.com/store/books/details?id=7rSxEAAAQBAJ

FRANSIZCA ORTA SEVİYE DİLBİLGİSİ E-KİTABIMI GOOGLE PLAY’DEN BU BAĞLANTI SAYESİNDE SATIN ALABİLİRSİNİZ: https://play.google.com/store/books/details?id=PturEAAAQBAJ

E-KİTABI İNDİREBİLMEK VE OKUYABİLMEK İÇİN CİHAZINIZA GOOGLE PLAY KİTAPLAR UYGULAMASINI İNDİRİN ( App Store ve Google Play Store’da mevcut). Puan verip yorum da yapabilirseniz çok teşekkür ederim:)

Elektronik kitaplarım hakkında kısa bilgiler:

  • Fransızca ders notları temel seviye için 2 adet elektronik kitabım var, bu 2 kitabı da edinmenizi öneririm ( e-kitap veya e-book da denmektedir) başlangıç seviyesi dilbilgisi konularını detaylı olarak bu 2 kitapta açıkladım. Konuları hızlıca detaylarda boğulmadan hızlıca tekrar etmek isteyenler için faydalı bir kaynaktır. Toplam 48 sayfalık bir kaynaktır.
  • Fransızca Orta Seviye ( B1B2) ekitabında ise orta seviyesinin ( intermediaire) en önemli dilbilgisi konularını ve kavramlarını anlattım ( özet niteliğindedir). Toplam 75 sayfadır. Bilgilerini tekrar etmek isteyenler veya sınavlara hazırlananlar için pratik ve akılda kalıcı ders notlarıdır. Youtube derslerimde anlattığım konuları da içermektedir.
  • İlerleyen zamanlarda ileri seviyesi ile ilgili daha detaylı ve tamamlayıcı bilgiler içeren yeni bir ekitabım da yayınlanacak. Bu nedenle sizlere sunduğum tüm kitapları elde etmeniz önem arz etmektedir, böylelikle elinizde komple bir eğitim seti olacaktır. Bu kaynakların tamamı komple bir eğitim kiti şeklinde sizlere yol arkadaşı olacaktır.

Blog yazılarımın tamamını okumak istersen: www.yavuzaykut.com

Post a comment