Aykut Yavuz Kim ?

Aykut Yavuz, Fransa doğumlu bir avukat olup, 2 yıl tıp fakültesinde eğitim görmüştür. Marmara Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği bölümünü bitirmiştir. Öğretim görevlisi olarak çalıştıktan sonra otomotiv sektöründe çalışmıştır. Savunma Sanayi ve Uluslararası Ticaret alanlarında da yöneticilik yapmıştır. Uluslararası projelerde yer almıştır.

Hukuk fakültesini tamamlayarak avukatlık mesleğine başlamıştır. Şu anda Fransızca bilen bir Avukat olarak Türkiye’de Yabancılar Hukuku ( Deport / Sınır Dışı Etme veya Sınır dışı kararın kaldırılması ile ilgili avukatlık , oturum izni, vatandaşlık…), Uluslararası Hukuk, Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Sözleşmeler Hukuku gibi alanlarda avukat olarak çalışmaktadır. İngilizce ve İspanyolca dillerini da bilmektedir.

Aykut Yavuzun”Aykut Yavuz Fransızca Dersleri” adında bir YouTube kanalı bulunmaktadır. YouTube kanalında temel seviyeden ileri seviyeye kadar ücretsiz Fransızca dersleri vermeye devam etmektedir.

Ayrıca @aykutyavuzfransizca Instagram hesabında bilgi dolu Fransızca içerikler paylaşmaktadır. @aykutyavuzlaw Instagram hesabında ise hukuk ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. Aykut Yavuz, fransız ve türk vatandaşıdır. Fransızca, İngilizce, İspanyolca bilmektedir.

Hukuk Web Sayfam: https://yavuzlegal.com/anasayfa/

Avukatlık, Hukuk, Yargı

—————————————————————————

Who is Aykut Yavuz ?

Aykut Yavuz is a lawyer who was born in France. He currently practices law in Turkey. He has studied medicine in France. He has also a degree in French Language Teaching from Marmara University. He worked as a lecturer at a university for several years. He worked also on the fields of Automotive, Defense Industry, and International Trade. He held also managerial and project leadership roles. He also took part in international projects.

Now He is working as a lawyer in these areas:

Deportation Law, Foreign Law, Criminal Law, Familiy Law and International Trade Law.

He is fluent in French, English, and Spanish . He is also known for his popular YouTube channel called “Aykut Yavuz French Lessons,” . He shares free educational videos on French language learning. He has gained thousands of followers and admirers from around the world. He also shares informative content related to French on his @aykutyavuzfransizca Instagram page and @aykutyavuzlaw . He is a French and Turkish citizen.

If you want to visit my web page about my legal services:

https://yavuzlegal.com/my-services/

Qui est Aykut Yavuz ?

Aykut Yavuz est un avocat francophone né et éduqué en France. Il exerce actuellement le métier d’Avocat en Turquie. Il a étudié la médecine en France. Il a obtenu un diplôme d’enseignement de la langue française. Il a travaillé en tant qu’enseignant à l’université pendant plusieurs années. Il a travaillé dans les domaines de l’automobile et de la défense. İl a occupé des postes de direction et de gestion de projet. C’est un Avocat qui parle couramment le turc, le français, l’anglais et l’espagnol.

Il est spécialisé principalement dans les domaines suivants:

Déportation -İmmigration, Droit des Etrangers, Droit Pénal, Droit de la Famille et Droit İnternational.

Aykut Yavuz est connu pour sa chaîne YouTube populaire appelée “Aykut Yavuz French Lessons. Il a gagné des milliers de followers et d’admirateurs du monde entier. Il partage aussi du contenu sur ses pages Instagram @aykutyavuzlaw et @aykutyavuzfransizca. Il est de nationalité française et turque et vit actuellement en Turquie.

Page Web Concernant mes services :https://yavuzlegal.com/page-daccueil/

instagram: aykutyavuzlaw

Hukuk, Av.Aykut Yavuz, Maitre Aykut Yavuz